ნიკა გელაშვილი

დირექტორი
დაბადების თარიღი:
27 ნოემბერი 1985 წელი 

განათლება:
2004-2008 წწ. ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი
 
წოდება:
პოლიციის ვიცე-პოლკოვნიკი

პროფესიული გამოცდილება:
30.01.2017-წლიდან საჯარო სამართლის იურიდიული პირი საქართველოს შსს მომსახურების სააგენტოს დირექტორი.
09.06.2016 – 30.01.2017 წწ. საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის სამცხე-ჯავახეთის მთავარი სამმართველოს უფროსი.
09.07.2013 – 09.06.2016 წწ. საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის მცხეთა-მთიანეთის მთავარი სამმართველოს პირველი სამმართველოს უფროსი.
12.04.2013 – 09.07.2013 წწ. საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის მცხეთა-მთიანეთის სამმართველოს უფროსის მოადგილე.
06.04.2009 – 04.12.2012 წწ. საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის ქვემო ქართლის სამმართველოს მეოთხე განყოფილების (სასაზღვრო-სამიგრაციო კონტროლი „წითელი ხიდი“) პატრულ-ინსპექტორი.

ენების ცოდნა:
ინგლისური, რუსული 

ოჯახური მდგომარეობა:
ჰყავს მეუღლე და ერთი შვილი.

ნინო ოსაძე

დირექტორის მოადგილე
დაბადების თარიღი:
28 ნოემბერი 1985 წ.
განათლება:
2010-2015 წწ. თბილისის გრიგოლ რობაქიძის უნივერსტეტი: იურიდიული ფაკულტეტი, სამართლის დოქტორი;
2008-2010 წწ. გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკის, ჰამბურგის უნივერსიტეტი, იურიდიული ფაკულტეტი, სამართლის მაგისტრი (LL.M);
2006-2008 წწ. საქართველოს დიპლომატიური აკადემია: საერთაშორისო სამართლის მაგისტრი;
2002-2005 წწ. საქართველოს ჰუმანიტარულ-ტექნიკური ინსტიტუტი: დიპლომირებული სპეციალისტის ხარისხი და ეკონომისტის კვალიფიკაცია;
2002-2006 წწ. ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსტეტი: იურიდიული ფაკულტეტი, სპეციალობით სამართლმცოდნე.
წოდება:
პოლიციის უმცროსი ლეიტენანტი
პროფესიული გამოცდილება:
2016-2017 წწ. შინაგან საქმეთა სამინისტროს ადმინისტრაციული დეპარტამენტის უფროსის მოადგილე;
2015-2016 წწ. სასჯელაღსრულებისა და პრობაციის სამინისტროს საერთაშორისო ურთიერთობებისა და ევროინტეგრაციის დეპარტამენტის უფროსი;
2014-2015 წწ. სასჯელაღსრულებისა და პრობაციის სამინისტროს ანალიზის, სტრატეგიული დაგეგმვისა და კოორდინაციის სამმართველოს უფროსი;
2013-2014 წწ. სსიპ შემოსავლების სამსახურის უფროსის მრჩეველი;
2012-2013 წწ. სსიპ შემოსავლების სამსახურის საბაჟო დეპარტამენტის გაფორმების ეკონომიკური ზონა „თბილისის“ უფროსი;
2012 წელი - სსიპ შემოსავლების სამსახურის საგადასახადო მონიტორინგის დეპარტამენტის ანალიზის სამმართველოს უფროსის მოადგილე;
2012 წელი - სსიპ შემოსავლების სამსახურის პრევენციის დეპარტამენტის თბილისის სამმართველოს უფროსის მოადგილე;
2011 წელი - სსიპ შემოსავლების სამსახურის პრევენციის დეპარტამენტის უფროსის მრჩეველი;
2011 წელი - სსიპ შემოსავლების სამსახურის საერთაშორისო ურთიერთობათა დეპარტამენტის სპეციალისტი;
2009 წელი - ევროსაბჭოს ადამიანის უფლებათა და სამართლებრივ საკითხთა დეპარტამენტი.
ენების ცოდნა:
ინგლისური, გერმანული, რუსული, ფრანგული, იაპონური.


ბესიკ ტეფნაძე

დირექტორის მოადგილე
დაბადების თარიღი:
19 თებერვალი, 1973 წ.
განათლება:
1997 წელი - საქართველოს უშიშროების სამინისტროს აკადემია;
1995 წელი - ქ. თბილისის საფინანსო ეკონომიკური აკადემია (სპეციალობა: ფინანსები და საბანკო საქმე).
წოდება:
პოლიციის პოლკოვნიკი
 
პროფესიული გამოცდილება:
2012 წლიდან - სსიპ საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს დირექტორის მოადგილე;
2009 – 2011 წწ - შსს კონტრდაზვერვის დეპარტამენტის დას. რეგიონული სამმართველოს სამხედრო კონტრდაზვერვის სამსახურის უფროსი ინსპექტორი;
2005 – 2006 წწ - შპს „ბურჯი“-ს დირექტორის მოადგილე;
2004 – 2005 წწ - საქველმოქმედო ფონდი „ქართუ“-ს სარევიზიო სამსახურის ინსპექტორი;
1997 – 2004 წწ - საქართველოს უშიშროების სამინისტროს სამეგრელო - ზემო სვანეთის რეგიონული სამმართველოს ფოთის საქალაქო განყოფილების I ქვეგანყოფილების უფროსი.
ენების ცოდნა:
რუსული.
ოჯახური მდგომარეობა:
ჰყავს მეუღლე და სამი შვილი.

ლაშა ტეფნაძე

დირექტორის მოადგილე
დაბადების თარიღი:
31 ივლისი, 1963 წ.
განათლება:
1984 – 1990 წწ - ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტი.
 
წოდება:
პოლიციის პოლკოვნიკი.
პროფესიული გამოცდილება:
2012 წლიდან - სსიპ საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს დირექტორის მოადგილე;
2002 წ - თბილისის ისანი-სამგორის სამმართველოს III განყოფილების ადმინისტრაციულ-პოლიციის უფროსი;
2001 წ - თბილისის დიდუბე-ჩუღურეთის რაიონის შს. სამმართველოს I განყოფილების უფროსის მოადგილე;
2000 წ - თბილისის ჩუღურეთის რაიონის საპასპორტო-სავიზო განყოფილების უფროსი;
1999 წ - თბილისის შს მთავარი სამმართველოს კორუფციისა და ეკონომიკურ დანაშაულთან ბრძოლის სამსახური;
1993-99 წწ - იუსტიციის სამინისტროს სასამართლო დეპარტამენტის განყოფილების უფროსი;
1990-92 წწ - იუსტიციის სამინისტროს სასამართლო ორგანოების დეპარტამენტის სასამართლო გადაწყვეტილებათა აღსრულებისა და საჩივრის კონსულტანტი;1992-93 წწ ამავე დეპარტამენტის აღმოსავლეთ და დასავლეთ საქართველოს სასამართლოების ორგანიზაციულ-ანალიტიკური კონსულტანტი, ასევე იუსტიციის სამინისტროს სასამართლო ექსპერტიზის ბიუროს კურატორი.
1986-90 წწ - თბილისის ისნის რაიონის სასამართლო აღმასრულებელი;
ენების ცოდნა:
ქართული, რუსული.
ოჯახური მდგომარეობა:
დაოჯახებული (ჰყავს მეუღლე და 2 შვილი).